הנטייה של הסירה "לרדת" נגרמת על ידי חוסר איזון של מערכת המפרשים או בשל חלוקה לא נכונה של המשקל בסירה. כדי "ליישר" את החרטום ולשמור על הקורס הרצוי, יש לדחוף ולהחזיק את ידית ההגה (helm) בכיוון מבוא הרוח (lee). גלגל הגה יש לסובב ולהחזיק בכיוון הצד הגלוי לרוח, מעלה הרוח.
" אם הידית נמשכת אל מתחת לרוח והקטמרן מנסה לעלות לרוח, יש לקטמרן היגוי לעליה (weather helm). אם הידית מושכת אל תוך הרוח והקטמרן מנסה לרדת מהרוח, יש לקטמרן היגוי לירידה (lee helm)." (אתר ימית סחר)