”וכל אחד ואחד מאבירי הסופרים יחידי הסגולה שׂמח על כבודו, שפנו אליו לראשונה, משתאה מעט, כי המכתב "יצא מתחת מכבש הדפוס", ומתנחם, שבלי ספק ל"החצוצרה" מכונות-כתיבה טובות כמכונות הדפוס.“ (בחיים ובספרות, מאת י"ל פרץ, בפרויקט בן יהודה)
”את השירים "בין הערביים" ו"אני רק גלגול" שלחה לי אסתר ראב בנובמבר 1979, בצירוף מכתב המבקשני להעתיק במכונת-כתיבה שירים אלה, ש"נכתבו זה עתה", ולשלוח אותם לפרסום לאחר זמן.“ (הערות ל"שירים נוספים", מאת אסתר ראב, בפרויקט בן יהודה)