לא במקרה היתה נהריה במשך שנים המקום שאפשר היה למצוא בו, לצד הקונדיטוריה ההולנדית היחידה בארץ, גם קונדיטוריות ייקיות שבהן ניתן היה לרכוש לבקוכן, זאכר טורטה, שטרודל ובאומקוכן, ואפילו חזירי-שוקולד בימים שלפני חג המולד, ממש כמו בברלין. נרי ליבנה, נהריה סרט מלחמה, כתבה בעיתון "הארץ", מיום 2 באוגוסט 2006
את הקפה הווינאי חייבים לאכול עם עוגה, ובווינה תמצאו כמה מהעוגות המפתות בעולם. אחת מהן היא הזאכרטורטה – טורט המורכב משכבות שוקולד שביניהן ריבת משמש ומוגש עם קצפת. הטורט הומצא במלון זאכר, ושם כדאי לאכול אותו, אבל הטורט שמכינים בקונדיטוריית דמל הוא לא פחות טוב. דגנית כהן-פריד, טיפים לווינה: ההמלצות הכי שוות, כתבה באתר "למטייל"